Vilnietė programos dalyvio mama pasidalino patirtimi per LRT radiją

Lieknėjimo mama

Storėti ar lieknėti žindant – ko norėtumėte?

Lieknėjimas ir kūno formavimas Net pačios liekniausios merginos po gimdymo būna nepatenkintos savo figūra. Lieknėjimo mama visos ieško greito ir nekenksmingo būdo, kuris jaunoms mamytėms po gimdymo padėtų sulieknėti.

Kaip žinia, pats paprasčiausias būdas išsiskirti su nereikalingais kilogramais yra mažo kaloringumo dieta arba… badavimas. Tačiau tokie lieknėjimo būdai netinka moteriai, kuri neseniai pagimdė kūdikį.

geriausiai deginant riebalus kavos svorio praradimas

Ir visai neturi reikšmės, ar ji maitina vaikelį krūtimi, ar ne. Šiuo atveju būtina kaupti jėgas, ir organizmas dar apie pusmetį atstatinės jėgas, todėl atimti iš savęs galimybę normaliai maitintis yra labai rizikinga.

Tai ką gi tada daryti? Lieknėjimo mama karto prašosi išeitis — fizinis krūvis.

geriausi svorio metimo patarimai moterims

Tačiau ir šiuo lieknėjimo metodu užsiimti netrukus po gimdymo dar ne laikas  Stiprinti pilvo preso negalima pirmąsias savaites po gimdymo — tai gali sukelti kraujavimus iš gimdos. Ir apskritai, netgi vidutinis fizinis krūvis gali sumažinti pieno gamybą pas maitinančią mamą. Ką gi daryti, kaip lieknėjimo mama atgauti fizinę formą, turėtą iki gimdymo?

Programos vadovo interviu XFM radijui bei išsamus pasakojimas apie tai, kas, kaip ir kodėl.

Iš tiesų, labai jaudintis dėl padidėjusio svorio tikrai nereikėtų. Pas daugelį gimdyvių nereikalingi kūno kilogramai be jokių didesnių pastangų ir lieknėjimo mama gyvenimo būdo ištirpsta patys per du tris mėnesius po gimdymo. Įtakos tam turi ir stresinė situacija — vaikelio gimimas, ypač jei tai pirmagimis — visada sukelia didelį stresą.

numesti svorio su juoda kava punk rock svorio netekimas

Žinoma, mažylis lauktas, tačiau jautrios mamos pernelyg jaudinasi dėl mažo žmogučio, dėl ko pas jas gali dingti apetitas, ir kaip to pasekmė — kristi svoris. Jei prie to pridėti dar ir fizinį aktyvumą — per dieną vidutinė statistinė mama, neturinti jokių pagalbininkų auginant mažylį, prasuka kelis šimtus metrų lieknėjimo mama namuose, o ką kalbėti apie pasivaikščiojimus su vaikeliu lauke… Tokie pasivaikščiojimai su kūdikiu lauke taip pat atima nemažai kalorijų.

Krūtimi maitinami kūdikiai retai ramiai miega savo lieknėjimo mama vežimėliuose. O lieknėjimo mama lieknėjimo mama kūdikiu netgi vidutiniu žingsniu — tai puikus būdas kovoti su nereikalingais kilogramais. Praėjus porai  mėnesių po gimdymo, jau galima pradėti užsiiminėti paprasta gimnastika.

Lieknėjimas: kas padeda atsikratyti antsvorio

Lieknėjimo mama įdomu ir linksma tuo užsiimti kartu su mažyliu. Tai taps didžiausiu malonumu jums abiems.

Pirmus lieknėjimo mama svoris krito Vaiko susilaukti neplanavome taip greitai, bet sužinoję su vyru, nenustebome. Buvome susituokę prieš pusė metų, taigi, kažkada planuose jis vis tiek būtų buvęs. Esu pakankamai aukšta - cm, sveriu įprastai 58 kg. Pirmus nėštumo mėnesius mane labai pykino. Ne tik ryte, bet ir dieną, ir net vakare.

Tokiu būdu galima šiek tiek pamankštinti rankų raumenis, pataisyti šiek tiek formą praradusį pilvuką, sustiprinti sėdmenis. Viskas priklauso nuo jūsų fantazijos. Tačiau ir teisinga mityba tikrai nepamaišys.

Jums gali patikti

Specialiai pradėti laikytis kokios nors dietos visai nebūtina. Pakanka pašalinti iš raciono didelio lieknėjimo mama produktus. Beje, daugelis šios grupės produktų ne tik užaugina nereikalingus kilogramus, bet ir neatneša organizmui jokios naudos. O produktų kaloringumo lentelė padės jums lieknėjimo mama maistą, kuris neleidžia susigrąžinti lieknų kūno linijų.

  1. Riebalų nuostolių penki
  2. Prarasti 70 svarų riebalų
  3. Riebalų nuostoliai maksimaliai padidėja
  4. Išbandyta – patvirtinta: efektyvi lieknėjimo programa | steelseries.lt
  5. Sudaryti savo dietą gali NordenHealth.

Tokiu būdu, eidamos į parduotuvę, jūs tikrai žinosite, ką reikia pirkti, o ko ne. Išsiugdykite gerą taisyklę — dar prieš eidamos į parduotuvę iš anksto susidarykite būtinų maisto produktų sąrašą.

lieknėjimo mama

Juk dažnai pasitaiko, jog mes prisirenkame daug įvairių maisto produktų ir, kad jie nesugestų, esame priverstos juos greitai suvartoti — štai jums lieknėjimo mama papildomi kilogramai. Todėl kruopščiai planuokite dienos meniu savo šeimai. O apie pusfabrikačius geriau apskritai pamiršti.

lieknėjimo mama

Mat koldūnai, virtiniai, pica — visi miltiniai produktai turi didelį kalorijų kiekį ir labai mažai organizmui naudingų medžiagų. Please follow and like lieknėjimo mama Dienos kalorijų normos skaičiuoklė Raktažodžiai.

B MONEY - “Mama” Official Audio