Produktų grupė

Oc svorio

kaip deginti riebalus mano pilve

Tiems, kurie galvoja, oc svorio centrinį ventiliatorių supančios smulkios išpjovos yra RGB iliuminacijos, iškart pasakysime, kad tai tėra smulki estetinė detalė, oc svorio šviesti nesugeba. Šoninis vaizdas leidžia geriau susidaryti įspūdį kiek vietos PCI lizdų atžvilgiu užims vaizdo plokštė. Ji noriai traukia pirštų atspaudus. Tai puikiai matosi fotografijoje ir gali nepatikti pedantams, kurie turi stiklinius korpusus.

Vaizdo plokštei priklauso vienas NVLink pirštelis, kuris uždengtas įmaute.

yohimbino riebalų nuostolių tyrimas

NVLink leidžia maksimaliai sujungti dvi vaizdo plokštes, suteikiant galimybę dalintis tarp vaizdo plokščių vRAM atmintimi ir be didesnių apribojimų dalintis duomenimis dėka PCIe oc svorio apėjimokas atriša rankas Deep Learning operacijose. Aušinimo sistema sudaryta iš šešių varinių termo vamzdelių, kurie su TU branduoliu liečiasi tiesioginiu direct contact būdu.

Supraskime kiekviena zona virš savęs turi po jai skirtą ventiliatorių.

oc svorio

Tai rutulinius guolius naudojantys ventiliatoriai, iš kurių centrinis sukasi priešinga kryptimi nei kraštiniai du. Tiesa tai ar ne, deja, mums pasakyti nepavyks.

oc svorio

Taupydami savo resursus ventliatoriai pradeda suktis vaizdo plokštei įkaitus iki 60 °C, o išsijungia temperatūrai nukritus iki 48 °C. Virš lizdų sumontuoti LED indikatoriai.

oc svorio svorio metimo istorijos

Neprijungus kabelio indikatorius užsidega baltai. Perforacijos plačios, tačiau tai nėra itin naudinga ne blower dizaino aušinimą oc svorio vaizdo plokštei. Vaizdo išvesčių pasirinkimas standartinis: 3x DisplayPort 1.

For the oc contest