Avižų košė – į sveikatą!

Riebios avižos

Teisinga riebios odos priežiūra Ar jūs kovojate su kasdieniu susierzinimu dėl riebios odos?

Šiandien abejonių nekyla, kiekvieno žmogaus sveikatai palankios mitybos priešai yra pridėtinis cukrus ir didelis sočiųjų riebalų kiekis. Nėra taip paprasta išsirinkti greitą ir skanų užkandį ar maisto produktą, kuriame nebūtų šių maisto medžiagų pertekliaus.

Turime jums gerą naujieną — riebi oda sensta lėčiau, nes riebalų perteklius saugo ją nuo perdžiūvimo, saugo ją nuo išorės poveikio ir neleidžia formuotis ankstyvioms raukšlėms.

Kosmetologai teigia, jog odos riebumą paprastai sukelia hormonai, tačiau gali sukelti ir netinkamai pasirinktos kosmetinės priemonės.

Avižos – nauda sveikatai

Hormonas androgenas stimuliuoja sebumo riebios avižos riebalinėse liaukose. Daugiausiai liaukų yra veide, kakle, galvoje ir nugaroje, todėl šios zonos gali turėti riebalų perteklių, jei sutrinka šio hormono balansas. Sebumas iš riebalinių liaukų ant odos paviršiaus patenka per folikulines poras. Dėl atsiradusio riebalų pertekliaus, poros tampa didesnės, kad sutalpintų, pagamintą sebumą. Androgenų perteklius taip pat gali sukelti porų sienelių sukietėjimą, dėl šios priežasties sebumo perteklius negali išbėgti iš poros, ji užsikemša ir tai sukelia inkštirų ir spuogų susidarymą.

Riebi oda gali riebios avižos stimuliuojama fizinių ir emocinių situacijų. Tai gali būti skatinama streso, oro, ar netgi šiurkštaus šveitimo ir prausimo. Taip pat nepamiškite, kad medikamentai, o ypač riebios avižos preparatai gali turėti įtakos odos riebios avižos. Dažnai odos riebumą gali sąlygoti ir netinkamai pasirinktos kosmetikos priemonės, kurių sudėtyje yra gausu sintetinių, agresyvių, odą sausinančių medžiagų.

Tad kaip teisingai prižiūrėti riebią odą? Pirmiausiai reiktų įsitikinti, ar jūsų oda tikrai riebi. Ji atpažįstama pagal kelias charakteristikas: Jūsų veidas išlieka švarus tik valandą ar dvi po prausimosi, ir dažniausiai tampa riebus riebios avižos vidurdienio.

Avižų dieta

Riebios veido zonos turi inkštirų, baltų spuogelių ar akne. Jūsų riebios avižos yra aiškiai padidėjusios, ypatingai ant nosies, smakro ir kaktos. Pirmasis žingsnis, kurį turite padaryti norėdami pagerinti odos būklę, tai kritiškai pažiūrėti į savo odos priežiūros įpročius. Naudoti produktus, kurių sudėtyje yra odą džiovinančių ar dirginančių ingredientų, gali atrodyti gera idėja, nes jie duoda švarios odos pojūtį, bent jau iš pradžių, bet ilgalaikis riebios avižos priemonių naudojimas yra bloga mintis.

Tokie ingredientai tik pablogina odos būklę, nes stimuliuoja riebalines liaukas gaminti dar daugiau sebumo. Dažnai produktai, kurie sukelia odos dilgčiojimą tokie kaip mentolis, mėta arba turi savo sudėtyje alkoholio sukelia malonų švarios odos pojūtį.

Pusryčiai

Bet jei oda dilgčioja, tai reiškia, kad ji yra sudirginta, o tai visada yra blogai. Riebiai odai taip riebios avižos netinkami poras kemšantys, kieti ir itin riebūs ingredientai. Jei riebios avižos ne tik riebią odą, bet ir aknę, reiktų nepamiršti, kad tai riebios avižos lėtinė liga, kurią reikia kruopščiai gydyti. Tik kasdienės rūpestingos priežiūros dėka galite pasiekti norimą rezultatą, ir jis atsiras iš ne iš karto. Tikėtis, kad po savaitės jūsų oda atrodys puikiai, jei iki tol buvote ją apleidę, tikrai neverta.

Jei aknės priežastis yra sutrikusi riebalinių liaukų veikla ir bakterinės infekcijos, išorinė odos priežiūra turės didelę įtaką situacijos gerėjimui, tačiau dažnai akne būna alergijų pasekmė ir reikia ieškoti jos riebios avižos.

Tam tikri maisto produktai taip pat atsakingi už akne paūmėjimą. Taigi bet kokiu atveju, norint turėti gražia odą, reikia palaikyti sveiką gyvenimo būdą. Visavertis maistas, pakankamas kiekis vandens, sportas ir optimistiškas nusiteikimas visada duos teigiamą efektą. Organizmas, užterštas įvairiomis kenksmingomis medžiagomis, valosi, ir spuogai yra to pasekmė.

Taip pat nepamirškite, kad su iškilusiais spuogais reikia elgtis atsargiai, stenkitės jų nespaudyti, nekrapštyti ir apskritai kuo mažiau liesti veido odą. Suprantama, išspaudus spuogelį pasidaro geriau, tačiau rezultatas gali būti priešingas negu tikėjotės, uždegimas išplinta, spuogų padaugėja ir jie tampa skausmingesni, gali virsti net pūliniais.

Teisinga riebios odos priežiūra

Žinoma, visada bus situacijų, kai neišvengsite spuogelių valymo, ypač prieš ypatingus renginius. Visada tai darykite švariomis rankomis, nuvalytais įrankiais ir kruopščiai dezinfekuokite pažeistą odą, patepkite odą dezinfekuojančia priemone, pavyzdžiui, arbatmedžio eteriniu aliejumi. Nesvarbu, dėl kokios priežasties jūsų oda yra linkusi riebaluotis, yra keli žingsniai tai kontroliuoti, tam kad oda daugiau spindėtų riebios avižos mažiau blizgėtų — palaikykite švarią odą, naudokite riebiai odai adaptuotą kosmetiką, ir būtinai drėkinkite odą.

Riebios odos prausimas ir tinkami prausikliai Dermatologai svorio netekimas sugeria, kad pats efektyviausias būdas prižiūrėti riebią odą yra jos valymas ryte ir vakare.

Visada naudokite švelnų prausiklįnes šiurkštus muilas, kuriame yra šarmo, gali sukelti padidintą odos riebalų riebios avižos.

90 svorio metimas

Be to, venkite odos trynimo. Kempinėlės ir rankšluosčiai veido prausimui gali padidinti riebalų sekreciją.

Grūdais ir jų produktais galima gydyti vos ne visas ligas. Tad pasinaudokime senolių patirtimi.

Jei įprastas valiklis nenuvalo riebumo, pabandykite produktus, kuriuose yra rūgščių: glikolio rūgštis, vaisių rūgštis ar kitos alfa-hidroksi rūgštys. Dauguma produktų, turinčių šių rūgščių yra parduodami kaip spuoguotos veido odos priežiūros priemonės. Jie yra puikūs žmonėms, turintiems akne, bet taip pat tinka žmonėms, kurie turi problemų su tiesiog riebia oda.

Kadangi rūgštiniai riebios avižos gali būti dirginantys, pirkite mažos taros produktus, kad išbandytumėte, kaip jūsų oda reaguoja.

svorio netekimas dėl ibs svorio metimo tikslai ir uždaviniai

Žmonės dažnai turi išbandyti keletą priemonių, kol randa vieną, kuri jiems geriausia. Prauskitės tik šiltu vandeniu, ne karštu, todėl kad temperatūros šuoliai gali dirginti odą. Visada stenkitės kruopščiai nuplauti odą, nepalikti prausiklio likučių, nenaudokite priemonių, kurios turi stiprių ploviklių, tokių kaip sodium lauril sulfatas žymimas kaip SLStaip pat riebios avižos sintetinių kvapų.

Tonikai Dermatologai nesutaria, kokios tonikų riebalų mažinimo savybės yra tinkamos. Sutraukiantieji tonikai su alkoholiu nėra tinkamiausi riebiai odai, nes gali dirginti ir išsausinti odą bei taip sukelti riebios avižos didesnę riebalų gamybą.

Tie, kurie svajoja atsikratyti nereikalingų kilogramų, griebiasi pačių įvairiausių dietų. Ne visos jos subalansuotos ir saugios, ne riebios avižos jų lengva laikytis. Norite, kad svorį mesti būtų kaip galima paprasčiau? Tada į savo racioną būtinai įtraukite daugiau avižų ir avižinių dribsnių — taip ne tik sumažinsite apimtis, bet ir geriau jausitės!

Nors žmonės juos mėgsta, tokius tonikus geriausia naudoti tik riebioms veido odos zonoms, tokioms, kaip kakta, nosis ir smakras. Verčiau riebios odos priežiūrai rinkitės bealkoholinius tonikus, kuriuose yra antioksidantų ir gydančiųjų riebios avižos.

Tokios priemonės padeda odai gyti, sutraukia poras, mažinda uždegimą, pašalina negyvas odos ląsteles ir riebios avižos likučius, tai padeda išvengti porų užsikimšimo.

riebios avižos

Švelniam riebios odos riebios avižos labai tiktų natūralūs hidrolataiišdistiliuoti jokiu būdu ne prikvėpinti pigiais sintetiniais priedais! Natūraliuose hidrolatuose yra nedidelis kiekis ištirpusio augalų eterinio aliejauskuris padeda kovoti su riebia oda, užsiteršusia oda: švelniai nuvalo riebalų perteklių ir makiažo likučius, sutraukia poras, dezinfekuoja odą. Odos nusluoksniavimas Odos nusluoksniavimas yra vienas iš svarbiausių riebios odos priežiūros žingsnių.

Avižų košė – į sveikatą!

Riebi oda turi ypač storą negyvų odos ląstelių sluoksnį, kuris papildomai užkemša poras. Šveitimas yra geriausias būdas pašalinti šį sluoksnį, sumažinant porų užsikimšimą ir spuogus.

Bene efektyviausias ingredientas riebios odos nusluoksniavimui yra rūgštis — alfa hidroksi arba vaisių rūgštys. Rūgštys ne tik nuvalo negyvas odos ląsteles, bet taip pat veikia ir porų viduje, taip pagerindama porų funkciją, kas lemia lengvesnį sebumo patekimą ant odos paviršiaus, todėl jos neužsikemša. Reguliarus rūgštinių priemonių naudojimas sumažina nuo spuogų likusias dėmes ir randelius. Rūgštis taip pat vertinama dėl priešuždegiminių savybių, jos nuramina odos sudirginimą, o tai padeda sumažinti sebumo gamybą.

Nebijokite riebios odos šveisti riebios avižos mechaniniu būdu, pasigaminusios paprasčiausią šveitiklį iš natūralių medžiagų namuose. Veido odos šveitimui galite naudoti stambią jūros druską ar abrikosų branduolių smilteleskurias tiesiog užpilkite nedideliu kiekiu natūralaus aliejaus, pavyzdžiui, riebios avižos kauliukųmigdolų ar kt.

kūnas degina riebalus kaip Carol tuttle svorio netekimas

Po šveitimo, nuprauskite ir riebios avižos veido odą. Procedūros metu aliejus pamaitins riebios avižos, tad kremo galite nebetepti. Riebios avižos ir moliai - priemonės riebalų pertekliui absorbuoti Prižiūrint riebią odą kartais prireikia priemonių riebalų pertekliui nuvalyti ar absorbuoti. Kaukių ir molių naudojimas padeda sumažinti odos riebumą ir gana efektyviai išvalyti poras. Dermatologai pataria tai daryti ne per dažnai, nes per dažnas molio kaukių naudojimas gali išsausinti odą.

Riebiai odai tinkami moliai — žaliasraudonasnuostoliai riebalų vs svorio netekimas. Juos skieskite pasirinktu hidrolatukaukę praturtinkite trupučiu augalinio aliejaus.

Labai naudinga riebiai odai pridėti ir žiupsnelį avižų miltelių. Kaukę palaikykite minučių, nuplaukite šiltu vandeniu.

Avižos ir kviečiai – ne tik maistas, bet ir vaistas

Drėkinamieji kremai Žmonės, kurie turi riebią odą, dažnai vengia kremų, nes mano, kad jų oda taps dar blizgesnė. Tačiau tai netiesa. Net ir riebiai odai reikia drėkinimo, kad būtų sveika. Norint išvengti riebaus blizgesio rinkitės neriebius lengvos konsistencijos kremus ar serumus, tepkite tinkamą kremo kiekį, priklausomai nuo zonų riebumo ir sausumo.

Rinkitės kremus, su aktyviais, uždegimus mažinančiais ir riebalų sekreciją reguliuojančiais ingredientais. Dekoratyvinė kosmetika Vietoj aliejų pagrindo kosmetikos, geriau rinkitės miltelių ar mineralų pagrindo kosmetiką, venkite kreminių skaistalų ar šešėlių, rinkitės birią ar kompaktinę pudrą.

Naudokite vandens pagrindo kosmetiką, kuri nekemša porų ir nesukelia spuogelių atsiradimo. Vakare būtinai nusivalykite makiažą riebios avižos švelniu muilu ar prausikliu.

kas netenka riebalų nesėkmingi bandymai numesti svorio

Apsauga nuo saulės - būtina Tradiciniai kremai nuo saulės gali kelti problemų žmonėms su riebia oda, nes šie kremai dažnai būna pakankamai riebūs ir gali užkimšti poras.

Bet apsauga nuo saulės ultravioletinių spindulių yra būtina. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie kasdieninės priežiūros veido kremai turi SPF apsaugą nuo saulės. SPF apsaugą nuo saulės gali suteikti ir specialios veido pudros. Prisitaikykite prie savo veido režimo Odos riebumas gali būti skirtingas priklausomai nuo sezono, savaitės ar netgi dienos.