Navigacija tarp įrašų

Tu liekni, 10 natūraliai lieknų žmonių paslapčių - DELFI Gyvenimas

kaip lieknėti kūno viršutinę dalį malone svorio metimas

Liekni modeliai iškreipia grožio standartą, vyrauja liekno kūno kultas. Ar tikrai? Prieš pusmetį atlikus maisto netoleravimo tyrimą ir dėl sveikatos pakeitus mitybą, mano svoris pasikeitė.

karštas gėrimas svorio metimui

Stengiuosi, kad taip nebūtų, bet be miltų, pieno produktų tu liekni neauga, nors tu ką. Mano ūgis cm, anksčiau svėriau 59 kg, o šiandien 51 kg.

  • TU PER LIEKNA | AČIŪ, TAVO NUOMONĖS NEKLAUSIAU – ANT MEDINĖS LENTELĖS
  • Kaip numesti tik kūno riebalus

Rūbų dydis iš S-M dydžio tapo XS. Niekada nebuvau stambi, bet dabar esu išties liekna. Pirmą kartą gyvenime mano kūno išmatavimai primena modelių centimetrus.

TU PER LIEKNA | AČIŪ, TAVO NUOMONĖS NEKLAUSIAU

Ir pirmą kartą gyvenime aš susiduriu su tu liekni dėl savo išvaizdos. Tiesiai man į akis.

  1. Štai 1 priežastis, kodėl vis dar turi antsvorio
  2. 10 natūraliai lieknų žmonių paslapčių - DELFI Gyvenimas

Kiekvienas jaučiasi turįs teisę pakomentuoti mano kūną. Kai matome stambų žmogų, galbūt kažką ir pagalvojame, bet juk ne visada išreiškiame savo nuomonę jam į akis.

tu liekni kavinė tokyo lieknėjimo kava

Nepatogu tu liekni. Bet kai viskas atvirkščiai, tuomet tabu išnyksta. Gerai, kad mano smegenys nesukūdo — per daug į  galvą šių kalbų neimu, bet tu liekni būčiau silpnesnė, kompleksai jau tikrai man būtų įvaryti.

Liekni žmonės gali būti stori viduje

Turbūt dėčiausi tris poras pėdkelnių, kad tik kojos atrodytų stambesnės. Spėkite, kiek žmonių, kurie komentuoja mano kūną ir svorį paklausė, ar aš geriau jaučiuosi? Ar manęs nebekankina pilvo skausmai? Ar geriau miegu naktimis?

7 savaičių programa – Ieva Gerciene

Ar tu liekni galvos skausmai? Žinoma, niekas apie  tai negalvoja.

tu liekni

Ačiū Dievui už mylinčius žmones šalia, kuriems mano savijauta yra daug svarbesnė už krūtinės dydį. Mieli komentatoriai, kitą kartą geriau pakalbėkime apie darbus, politiką, maistą ar dar ką nors.

  • Liekni žmonės gali būti stori viduje - Aktualijos - Ligos, sveikata, vaistai - steelseries.lt
  • Liekni žmonės gali būti stori viduje Gegužės 11d.
  • 15 mitų apie lieknumą | steelseries.lt

Jei norėsiu išgirsti Jūsų nuomonę ar patarimą apie savo kūną — aš jo paklausiu. Nuolat kalbame apie patyčias ir jų prevenciją — tai gal pradėkime mažais žingsneliais nuo savęs?

Lindos Vestidos Para Mujeres De Talla Grande

Pirmiausia — nustokime vertinti kitų žmonių išvaizdą. Tai, kad tu liekni Tavo suvokimu yra ne per stambus, o per lieknas, nesuteikia Tau tu liekni apie tai rėkti. Tai tiesiog ne tavo reikalas, o ir gyvenimas ne apie tai. Rate this:.